ERP systémy

logo

ABRA G2

ABRA G2 (s podvojným účetnictvím)je vhodná pro menší firmy a živnostníky. Je součástí široké produktové řady ABRA Gx. Díky tomu nabízí funkčnost běžně dostupnou pouze u velkých systémů. Nabízí využití více než 30-ti modulů zejména pro oblasti nákupu, výroby, prodeje, řízení vztahu se zákazníky, logistiky, účetnictví a financí, zpracování mezd a personalistiky.

logo

ABRA G3

ABRA G3 je určená pro střední a větší společnosti. Je členem rodiny ABRA Gx, nejrozšířenějšího ERP software s architekturou Client/Server v České a Slovenské republice. Patří mezi technologickou špičku oboru, která je ale cenově dostupná všem zákazníkům.

logo

ABRA G4

ABRA G4 je určená pro střední a větší společnosti. Je členem rodiny ABRA Gx, nejrozšířenějšího ERP software s architekturou Client/Server v České a Slovenské republice. Patří mezi technologickou špičku oboru, která je ale cenově dostupná všem zákazníkům.

logo

Altus VARIO

Komplexní podnikový systém pro řízení obchodních, výrobních i servisních firem střední velikosti. Moduly systému Altus VARIO řeší všechny potřebné firemní agendy.

logo

Attain (Navision Attain)

ERP systém Navision Attain 3.60 byl uvolněn na podzim 2002. V roce 2003 byla na český trh uvedena nová verze podnikového systému Microsoft Navision 3.70.

logo

Axapta (Microsoft Dynamics AX)

Microsoft Dynamics AX (dříve Microsoft Axapta) je řešení pro plánování a řízení firemních zdrojů (ERP) a e-business s neuvěřitelnou přizpůsobitelností a neomezenými možnostmi a volbami. Řešením pro ERP a e-business máme na mysli rozšířené řešení zahrnující jak aplikace interního řízení a administrativy, tak i aplikace pro obchodní styk a komunikaci, které je zároveň tak otevřené, aby firmy mohly upevnit své vztahy – interně se zaměstnanci a externě se zákazníky, dodavateli a obchodními partnery – jak to brzy bude vyžadovat nové tržní prostředí.

logo

BYZNYS Win

Nástroj pro komplexní řízení podniku. Řešení pro plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů a to na všech úrovních podnikové architektury. Systém je navržen tak, aby v těchto klíčových procesech maximálně zvýšil efektivitu. Je určen pro společnosti, které chtějí sjednotit podnikové agendy nebo získat pomocníka pro komfortní zvládnutí základních potřeb společnosti v oblasti sledování kompletních ekonomických agend.

logo

CÉZAR

Programy CÉZAR se zaměřují na obchodní, účetní a mzdové oblasti se specializací na velkoobchodní a maloobchodní firmy. Lze je pořídit jako samostatné moduly (např. jen skladové programy) nebo jako komplety, které jsou schopny postarat se o vedení kompletní agendy Vaší firmy včetně účetnictví a mezd.

logo

Epicor iScala

Epicor iScala je komplexní informační systém poskytující prověřená oborová řešení lokálním českým firmám i velkým mezinárodním společnostem. Pro všechny oblasti řízení procesů, od péče o zákazníky (CRM) přes služby, až po finance a odběratelsko-dodavatelské cykly (SCM) dodává Epicor Software vysoce adaptabilní řešení.

logo

Helios Green

Helios Green (dříve LCS Noris) - je určen pro velké a středně velké společnosti, které hledají ucelený podnikový informační systém, jenž se snadno přizpůsobí konkrétním potřebám firmy. Helios Green, kromě standardního jádra, obsahuje i specializované moduly, tvořící tzv. branžová řešení. Stačí si tak zvolit některou z připravených oborových verzí bez nutnosti vývoje nákladného systému na zakázku.

logo

Helios Orange

Helios Orange (dříve LCS Helios IQ) - informační systém pro středně velké a menší společnosti. Technologicky vyspělý informační a ekonomický systém zefektivňující všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Poskytuje dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu i uvnitř podniku, automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu, snižování nákladů a účinnou komunikaci.

logo

I6

I6 představuje komplexní informační systém společnosti kategorie ERP/CRM. Je vhodný pro organizace širokého spektra zaměření. Vysoká úroveň zejména obchodních modulů a on-line internetového obchodu B2B i B2C předurčuje jeho využití zejména pro organizace distribučního nebo velkoobchodního charakteru.

logo

K2 (Bussines, Enterprise, Professional)

K2 Business je určen firmám, které očekávají snadné a rychlé uvedení informačního systému do provozu, avšak vyžadují jeho vysoce kvalitní a profesionální úroveň. Hlavní výhodou je jeho ucelenost, vkládání informací uživatelem do systému pouze jednou a jejich používání jako firemní informační základny. Systematicky se podchycují obchodní případy procházející podnikem a průběžně se vyhodnocuje jejich ekonomický přínos. Nasazením systému firmy získají administrativní zjednodušení, stabilitu a bezchybnost záznamů, šíři a propracovanost aplikace a průhlednost vnitřních procesů.

logo

KARAT Advance

Určen menší nebo středně velké firmě, která se rozhodla investovat do informačního systému, schopného respektovat její zavedené procesy a přizpůsobit se jí. Od produktu očekává snadnou modifikovatelnost v souladu s tím, jak se její procesy mění za běhu spolu s jejím vývojem, a tedy za každých okolností podporují její aktivity, růst a efektivitu podnikání. Modifikaci upřednostňuje provádět částečně i vlastními silami, ale k tomuto účelu nemá specializované IT oddělení. Pro vlastní podnikání nepotřebuje vytvoření speciálního firemního modulu a je schopna své procesy pokrýt moduly nabízenými.

logo

KARAT Enterprise

Produkt je určen větší nebo velké firmě, která se rozhodla investovat do informačního systému, schopného respektovat její zavedené procesy a přizpůsobit se jí v každém ohledu. Od produktu očekává snadnou modifikovatelnost v souladu s tím, jak se její procesy mění za běhu spolu s jejím vývojem, a tedy za každých okolností podporují její aktivity, růst a efektivitu podnikání.

logo

KARAT Express

Určen rostoucí malé nebo menší firmě s omezenými investicemi na pořízení IS, která se rozhodla investovat do plnohodnotného informačního systému, schopného růstu spolu s ní. Společnost se navíc vyznačuje dosud pevně nedefinovanými, nebo jednoduchými pracovními postupy a procesy, běžnými ve společnostech její velikosti.

logo

Lawson M3

Lawson M3 Enterprise Management System (dříve Movex, Movex3) je navržen speciálně pro podporu organizací, které tvoří, mění a udržují procesy. Procesy těchto společností jsou často velmi komplexní, oborově specifické a často mezinárodní ve svém rozsahu.

logo

Money S3

Systém vhodný pro malé a střední firmy i pro neziskové organizace. Nabízí všechny potřebné moduly - podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML.

logo

Money S5

Money S5 splňuje vysoké nároky středních a menších společností na bezpečný, spolehlivý a výkonný podnikový informační systém. Díky použití nejmodernějších technologií má Money S5 jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní pro vkládání a dohledávání dat. V kombinaci s rozsáhlou funkčností šetří náklady na zavedení a provoz informačního systému.

logo

Movex

ERP systém Movex představuje optimální kombinaci moderních informačních technologií a komplexních znalostí o chodu a řízení podniků. Svým uživatelů zpřístupní moderní a efektivní podnikové procesy, které používají nejvyspělejší firmy po celém světě. V systému Movex jsou uloženy zkušenosti z řízení a chodu více než dvou tisíc podniků.

logo

myWAC

Informační systém myWAC představuje moderní pojetí implementace informačních technologií v rámci firmy. Svým rozsahem nabízí maximální funkcionalitu, sjednocení dat a jejich optimální provázanost. Uživatele systémem provází inteligentní a intuitivní komunikační rozhraní využívající jako klienta Microsoft Internet Explorer.

logo

Notia Business Server

Notia Business Server (NBS) je komplexní integrované podnikové řešení typicky určené pro obchodní společnosti a firmy poskytující služby. Jednotlivé moduly pokrývají finanční, obchodní a další evidenční agendy a dále nabízejí funkcionalitu pro řízení a kontrolu. Platformou NBS je světově vedoucí databázová technologie Oracle11g. Na straně uživatelů je funkcionalita dostupná prostřednictvím internetového prohlížeče nebo ze standardní Windows aplikace.

logo

OR

Informační systém OR-SYSTEM je určen pro široké spektrum výrobních a obchodních organizací s výrobou kusovou, malosériovou, sériovou a hromadnou. Hlavním posláním OR-SYSTEMu je pomoci svému uživateli při uchování a posilování jeho konkurenční výhody zabezpečením kvalitních a spolehlivých informací pro řízení a rozhodování - vždy včas a na správném místě.

logo

POHODA

Ekonomický systém POHODA je oblíbený nástroj pro vedení účetnictví a řízení ekonomiky malých a středních firem. Komplexní systém, bohaté funkce, skvělý design, profesionální tisk, nízké ceny. Daňová evidence i účetnictví, fakturace, objednávky, sklady, mzdy, majetek, kniha jízd, adresář. Prostřednictvím funkcí pro homebanking program podporuje komunikaci s většinou bankovních domů a zdarma obsahuje možnost obchodování na internetu.

logo

QI

QI je informační systém s integrovaným vývojovým prostředím pro rychlý vývoj a implementaci aplikací. Díky tomu není oborově orientován a může být s úspěchem použit v oblasti obchodu, služeb, ekonomiky, výroby a státní správy. Uživatel může využívat veškeré funkce aplikace i prostřednictvím Internetu a to v jakémkoli světovém jazyce. Systém je schopen se dynamicky za provozu přizpůsobovat změnám okolí a potřebám zákazníka.

logo

RIS2000

Systém RIS2000 je komplexní modulově řešený podnikový informační systém zpracovaný jako klient-server aplikace pracující v grafickém prostředí Windows na straně uživatele a nezávislá vůči platformě na straně serveru (UNIX, Windows, LINUX). K dispozici jsou moduly účetnictví, majetek, sklady, obchod, manažerská nadstavba TOP-RIS, kalkulace výroby a mzdy.

logo

SB KOMPLET

SB KOMPLET je Informační Ekonomický Systém vzájemně provázaných programových modulů určených ke zpracování a řízení ekonomiky menších a středně velkých firem. Každý z modulů pokrývá některou ze základních oblastí ekonomické či obchodní agendy. Díky plné vzájemné provázanosti všech modulů je jednou pořízená informace okamžitě k dispozici všude tam, kde je jí potřeba.

logo

SHOPTRONIC

Systém SHOPTRONIC splňuje veškeré požadavky, které klade moderní velkoobchodní firma na spolehlivý viceuživatelský informační systém. Jeho významnou vlastností je schopnost komunikovat se vzdálenými pracovišti ( pobočky, dealeři ), která jsou vybavena stejným typem softwaru.

logo

Soft-4-Sale

Soft-4-Sale je komplexní marketingový a obchodní systém kategorie ERP / CRM pro malé a střední firmy, který Vám nabídne pohled na řízení firmy jinak. Soft-4-Sale má za cíl maximální zefektivnění obchodních aktivit, sledování a vyhodnocování obchodních výsledků v rámci celé struktury společnosti, a to od výsledků celkových až po jednotlivé zaměstnance, za dané časové období.

logo

System21 Aurora

System21 Aurora je zaměřen na potřeby středních podniků, zvláště pro výrobní sektor pro potravinářský a nápojářský průmysl, oděvní a textilní průmysl a velkoobchodní distribuci. V těchto oblastech trhu zaujímá Geac celosvětově pevnou pozici. Plně integrované ERP ve spolupráci s dodavatelským řetězcem zaručuje nejvyšší úroveň procesního zpracování.

logo

TecDoc

TecDoc je nejrozsáhlejší databáze automobilových náhradních dílů (autodíly, aftermarket) na světě. Data jsou průběžně poskytována přímo výrobci autodílů. Databáze neboli katalog obsahuje informace o desítkách tisíců automobilů mnoha set výrobců, jejich součástech a vzájemných vazbách.

logo

Trilex

Trilex je podnikový informační systém jehož tvůrcem je společnost TRINIDON, spol. s r.o. Systém je určen pro malé a středně velké organizace. Jedná se o ideální řešení, které umožňuje vysokou míru přizpůsobení informačního systému konkrétním požadavkům na provoz.

logo

TWIST INSPIRE

TWIST INSPIRE je ERP systém (podnikový informační systém) určený pro řízení podnikových procesů. Jeho funkce automatizují rutinní práci a umožní řídit Vaši společnost rychleji a přesněji. Propracovaný datový model poskytuje dokonalý přehled o stavu všech činností a hospodaření podniku.

logo

VENTUS software

Informační systém VENTUS je otevřený modulární programový systém pro realizaci komplexního řešení v oblasti ekonomiky, komunikace, logistiky a odbytu. Využívá nejmodernější informační technologie a je plně orientován na internetové komunikační rozhraní. Nabízí univerzální prostředek pro výměnu dat v rámci společnosti a jejích poboček, dceřiných společností, holdingových seskupení a obchodních partnerů - dodavatelů i odběratelů.

logo

Vision32

Vision32 je komplexní ERP systém pracující v reálném čase. Je vhodný pro segment středně velkých a větších firem, ale díky zajímavé cenové strategii jej může s výhodou využít i menší firma. Systém využívá technologie klient-server a SQL databázi (Sybase SQL). Svou funkcionalitou pokrývá běžné potřeby firem v oblasti řízení a plánování financí, personalistiky a mezd, řízení a plánování logistiky, zásobování a výroby.

Nahoru