Nabízíme profesionální a komplexní řešení od analýzy, konzultací přes realizaci e-shopu včetně napojení na váš ekonomický systém až po marketing a SEO.

ico

Design na míru

Vytvoříme pro Vás profesionální design e-shopu podle vašich představ. Grafika a struktura webu jsou předpokladem úspěšného e-shopu.

ico

Intuitivní administrace

Kompletní správa internetového obchodu pomocí jednoduchého administračního rozhraní. Práci s produkty či správa objednávek je velmi jednoduchá a vše zvládnete zcela samostatně.

ico

Marketing

E-shop dodáme s dokonalou SEO optimalizací, mapou webu pro Google, Seznam a další, a exporty pro agregátory a vyhledávače zboží jako je Heuréka.cz nebo Zboží.cz.

ico

Dodávka na klíč

Poskytujeme veškeré související služby a podporu týkající se provozu eshopu. Nabízíme vám proto i hostování aplikace a její servisování.

Vše pod jednou střechou!

 
Eshop
Grafický vzhled na míruMůžete si vybrat z našich již hotových grafický designů nebo Vám navrhneme design podle vašich představ.
Responzivní design pro tablety a mobilyModerní struktura a design webu umožnuje přizpůsobit zobrazení vašemu telefonu nebo tabletu.
Jednoduchá editace veškerého obsahuS novou intuitivní administrací zvládnete vše sami. Veškeré texty upravujete obdobně jako v programu MS Word.
Přehlednost a ergonomieWeb i administrace jsou tvořeny s ohledem na ergonomii a jednoduchost. Samozřejmostí je validita a optimalizace kódu.
Administrace a nastavení
Propojení s účetními systémyDíky univerzálnosti našeho řešení je možné propojení s libovolným skladovým či účetním systémem.
Napojení na platební brányNapojení na nejznámější platební metody a online bankovnictví, mezi které patří například systém PayU či GoPay.
Propojení s vyhledávačiPropojení na nejrůznější vyhledávače zboží jako jsou například Heureka či Zboží.cz.
Napojení na dopravuStejně jako platební metody je nedílnou součástí napojení na dopravce zboží. Výběr záleží pouze na Vás.
Pokročilé SEO nastaveníV administraci najdete řadu možností, jak pracovat s META tagy, čistými URL adresami, sitemapou apod.
Importy a exporty produktůNaše řešení podporuje import a export XML dat, tzv. data feedů.
Zákazníci
Přehled veškerých faktur a objednávekVždy máte dokonalý přehled o všech objednávkách a zákaznících.
Možnost zasílání obchodních newsletterůMožnost rozesílat obchodní sdělení vybraným skupinám zákazníků.
Propojení se sociálními sítěmiPropojení webu se sociálními sítěmi. Možnost monitorování návštěvnosti stránek apod.
Nastavení uživatelských slev a slevových kódůVytvářejte pro své zákazníky zajímavé slevy nebo časově omezené vouchery.
Rozšíření
Modulární rozšiřitelnostMožnost dokoupit nové moduly do vaší aplikace.
Bezplatná aktualizace modulů a funkcíA-net guru se neustále vyvíjí a vy máte tak možnost získat bezplatně nové funkce v rámci aktualizací.
 
 

Guru eshop je jedno z největších profesionálních řešení pro provozování eshopu. Guru eshop dodáváme na klíč na míru požadavkům klienta tak, aby se klient nemusel starat o nic než samotný prodej.

Samozřejmostí je SEO, technická podpora, školení, propojení na Váš ekonomický systém, platební brány nebo externí dodavatele.

Eshop snadno naplníte, uvedete na trh, napojíte na porovnávače cen (např. Zboží.cz) a sociální sítě.

Navíc máte možnost výběru výhodných možností financování. Od standardního prodeje, přes prodej na splátky až k výhodnému pronájmu celé aplikace.

Níže naleznete seznam standardních funkcí a možností financování.

 
 
 

Vyberte si z našich unikátních designů odpovídajících vašemu podnikání

Takto může vypadat vaše aplikace. Systém a-net guru nabízí široké možnosti individualizace. Stačí si jen vybrat z následujících šablon.

img
 
 
 
img

Originální design

Naše grafické studio vám navrhne grafickou podobu eshopu exkluzivně pro vás. Nejde o obyčejné šablony. Na míru může být nejen úvodní stránka, ale i kompletně celý eshop včetně detailu zboží, nákupního košíku nebo kategorií. Vše s ohledem na použitelnost. Celý design bude přesně podle vašich představ.

Intuitivní administrace

Veškeré části eshopu spravujete pomocí intuitivního administračního rozhraní. Přidávání a editace produktů, textů nebo správa objednávek je jednoduchá a vše zvládnete úplně samostatně. Není tosložitější než běžná práce s mailem. Navíc Vás v obsluze eshopu osobně zaškolíme. Pohodlné ovládání vám ulehčí práci a ušetří čas.

img
img

Objednávky a fakturace

Naše řešení obsahuje celou řadu nástrojů ulehčujících zákazníkům nákup a vám efektivní správu objednávek. Administrace obsahuje funkci vystavování faktur dle objednávek a také funkci, která za Vás bude automaticky informovat klienty o stavu jejich nákupu. Objednávky můžete jednoduše editovat, exportovat nebo tisknout. K základním platebním metodám, jakými jsou platba na dobírku nebo převodem je možnost platby kartou přes napojení na platební agregátory jako PayPal nebo PayU a podobně. Napojíme také na platební bránu libovolné české banky. Spravujte svoje objednávky jednoduše na jednom místě.

Produkty a katalog zboží

Nejdůležitějším prvkem je působivá prezentace vašich produktů, ve které se musí zákazník lehce orientovat. V administraci můžete kompletně spravovat všechny produkty, nastavovat různé úrovně cen a slev, související zboží nebo nastavovat volitelné parametry a varianty. Vše může být v několika měnách i jazycích.


Napojíme váš eshop na systémy vašich velkoobchodních dodavatelů. Ulehčíte si tak práci se zadáváním zboží a jeho každodenní aktualizací. Umožníme vám updatovat aktuální ceníky, i když spolupracujete s více dodavateli najednou.

img
img

Napojení na ERP systémy

Eshop umožňuje propojení se skladovým nebo účetním systémem. Máme zkušenosti s implementací systémů Altus Vario, Money S3, S4, Pohoda a dalšími. Díky univerzálnosti našeho řešení je možné propojení s libovolným ekonomickým či účetním systémem. Zjednodušte si práci díky automatizovanému propojení dat.

Podpora prodeje a zákazníci

Slevové kódy nebo doprava zdarma dle výše objednávky, zlevněné nebo akční zboží, ale také uvedení běžné ceny produktů nebo možnost podbídnout zákazníkům související produkty. Zákazníci získají možnost registrace k odběru novinek, které budete moct snadno vytvářet a rozesílat definované skupině vašich registrovaných zákazníků například i podle jejich zájmu. Administrace také nabízí pokročilou správu vlastních reklamních kampaní na bannerech. Celý eshop pak propojíme se sociálními sítěmi Facebook, Twitter i Google+. Nastavíme Google Analytics a zajistíme veškerá potřebná statistická data k vyhodnocení úspěšnosti.

img
img

Exporty na vyhledávače zboží

Exporty zboží do vyhledávačů jako Zboží.cz nebo Heureka.cz jsou pro úspěch jakéhokoliv internetového obchodu velice důležité. Většina zákazníků na porovnávače míří před každým nákupem na internetu a některým eshopům dnes již generují vyhledávače i polovinu všech tržeb. Naše řešení podporuje export XML dat (tzv. data feedů).

SEO

Eshop splňuje všechna kritéria ohledně optimalizace pro vyhledávače a tak bude obsah bude cestou k získání nových klientů. Díky čistotě a validitě kódu nabízí eshop dokonalý základ pro práci s optimalizací obchodu pro fulltextové vyhledavače. V administraci najdete řadu možností, jak pracovat s META tagy, čistými URL adresami, sitemapou apod. S dalším optimalizací SEO vám rádi pomohou naši specialisté. Sekce SEO služby

img
img

Moduly a individuální funkce

Přesto, že naše řešení nabízí velké množství modulů a funkčností nabízíme vývoj funkcí na míru v rámci servisní spolupráce. To oceníte především v pozdějších fázích podnikání, až zjistíte, že chcete pro Váš e-shop něco unikátního.

Klientská péče a další rozvoj

Vše Vás naučíme a budeme Vám stále k dispozici pro Vaše další otázky a nápady. Eshop bude možné upravovat a dále rozvíjet přesně podle Vašich přání.

img
Kontaktujte nás
Kontaktujte našeho obchodního zástupce
Manuál
Jak ovládat aplikaci
 
 

Struktura a popis jednolivých modulů systému guru

imgObsah

Vytváření, správa a editace textových stránek, novinek a článků, které můžete buď předpřipravit nebo přímo publikovat na webu. Samozřejmostí je možnost nastavení SEO parametrů a zařazení do menu.

imgMenu

Správa položek menu textových stránek. V aplikaci může být několik druhů menu, základní se nacházejí v hlavičce a patičce.

imgKomentáře

Jednotliví zákazníci mohou k produktům nebo článkům přidávat komentáře. V tomto modulu je možné je editovat nebo na ně odpovědět a odpověď uveřejnit.

 
imgProdukty

Seznam produktů, editace produktů, vyplnění všech nezbytných parametrů, cen, souvisejících produktů a zvolení domény, kde se produkt má zobrazovat. Nastavování variant produktu.

imgŘazení produktů

Možnost zvolení ručního řazení produktu v kategorii pomocí jednoduché metody "drag and drop".

 
imgPodmíněné slevy

Umožnuje určit slevy dle vybraných podmínek. Například pokud zákazník nakoupí zboží v určité hodnotě, získá nastavenou slevu.

imgProduktové slevy

Umožnuje zvolit jednotlivým produktům nebo celým kategoriím určitou slevu.

imgSlevové kódy

Nastavení slevových kódů pro zákazníky. Možnost omezit kódy na počet uplatnění, časově, množstevně, zamezení kombinace se zlevněnými produkty nebo přiřadit kód pouze konkrétnímu zákazníkovi.

 
imgReklamní bannery

Reklamní bannery slouží pro obsluhu všech bannerových pozic na stránkách. Vedle umístění a druhu bannerů můžete nastavovat počet zobrazení (návštěv), prioritu nebo časově omezenou platnost bannerové kampaně.

imgSociální sítě

Správa tlačítek sociálních sítí. Přehled a statistika bannerových pozic přiřazených k sociálním sítím.

imgAnkety

Anketa je volitelná pozice na stránkách umožňující hlasování návštěvníků na předem položenou anketní otázku.

 
imgNastavení aplikace

Menu pro základní nastavení celé aplikace eshopu. Zapínání a vypínání jednotlivých funkčností, přesouvání a vypínání obsahu ve sloupci, nahrávání vodoznaku, apod.

imgNastavení domény

Název domény. Možnost vložení měřících kódů do hlavičky a patičky webu (Google Analytics apod.)

Vybrané reference

img
Urbanstore.cz
E-shop se značkovým oblečením
a-net eshop
www.urbanstore.cz
img
DeliDeli.cz
Doručování květin, delikates a dárků
a-net eshop
www.delideli.cz
img
HS-kování
Kliky a dveřní kování
a-net eshop
www.hs-kovani.cz/
 
 
Nahoru