Kdo jsme

Naše historie

clip

V roce 2000 jsem promoval na State University of New York. V době studií jsme pár semestrů měli báječného profesora Roberta Horowitze, který nás učil dělat webové stránky. Strašně mne to nadchlo, a ještě na škole jsem založil www.a-net.cz a začal nabízet webové stránky na míru. V roce 2002 jsem založil a-net jako firmu a najal první zaměstnance. Pak už to šlo rychle, přišel první e-shop pro firmu Husky na prodej outdoorového vybavení (částečně výměnou za outdoorové vybavení pro náš tým :). Začali jsme dělat aplikace pro online prodej zájezdů a v roce 2006 jsme vyhráli výběrové řízení pro skupinu Exim Tours. Rozrostli jsme se o brněnskou a na pár let i ostravskou pobočku a programovali jak diví vše, co klienti požadovali. Mezi naše úspěchy patří i systém pro ČSA na nahlížení do odbavovacího systému nebo aplikace pro správu pohledávek společnosti ACEMA.

 

Léta páně 2009 jsme se změnili na akciovou společnost a z rušného Žižkova se přestěhovali do klidného areálu Léta Páně v Praze Dolních Počernicích a začali se specializovat na e-shopy, weby a aplikace pro cestovní ruch.

Letos jsme oslavili 16 leté výročí na trhu a jsme hrdí, že naše řešení jsou stále unikátní a úspěšná. Žádné hromadně rozkopírované stejné e-shopy a weby, kterých je dnešní internet přeplněný.

Našim cílem je především individuální přístup ke každému klientovi, protože chápeme, že každý zákazník je osobnost.

Těším se na setkání s vámi a vašimi projekty.

 

Za všechny z a-netu

Jan Staroba

Předseda představenstva

staroba
 

Náš tým

team
 

Kde sídlíme

Nahoru