SEO

PPC reklamní kampaně

Nedosahuje Váš e-shop takových výsledků, jaké jste si představovali? Chyba bude možná v nedostatečném marketingu. Vhodným způsobem, jak na svůj eshop přivést návštěvníky, je vhodná do PPC reklama. Jedná se o reklamu, za kterou platíte až ve chvíli, kdy na ni uživatel klikne ( název PPC = Pay Per Click – platba za kliknutí).

PPC reklama je stále jednou z nejefektivnějších metod inzerce na internetu. Na rozdíl od bannerové reklamy disponuje lepším cílením, nízkou a především férovou cenou (platíte jen v momentě, kdy reklama uživatele zaujme).

Na českém trhu lze využít nabídky placené reklamy od společnosti Google – AdWords nebo Seznam.cz –Sklik. My dokážeme zrealizovat efektivní PPC kampaň jak v síti Sklik, tak i v Google Adwords.

Výhody PPC kampaně

  • Přesné cílení – reklama se zobrazuje uživatelům, kteří přímo hledají Váš nebo jemu podobný produkt či službu
  • Cenově výhodné – platíte za kliknutí na reklamu. Platíte tedy jen v případě, kdy o Váš produkt někdo projeví bližší zájem
  • Flexibilita – PPC reklama umožňuje snadnou a rychlou změnu inzerátu
  • Měřitelnost – pohodlné vyhodnocení kampaně

Co získáte, když si necháte připravit PPC kampaň u nás?

  • Efektivní PPC reklamu
  • Návrh klíčových slov
  • Pravidelný monitoring konverzí
  • Monitoring konkurence
  • Měsíční report

 

Search Engine Optimization (SEO)

SEO techniky slouží pro splnění vámi definovaných cílů pro zajištění kvalitních pozic ve vyhledávačích. Existuje několik faktorů, které ovlivňují náklady a čas potřebný pro zajištění prémiové pozice ve vyhledávačích. Mezi tyto faktory patří vaše konkurence, množství a kvalita marketingu, který jste již investovali do vašich stránek, zaměření stránek, kvalita jejich obsahu a zaměření vašich obchodních cílů.

Naše služby optimalizace pro vyhledávače zajišťují zvýšení objemu a kvality návštěvnosti webových stránek z vyhledávačů pomocí hlavních výsledků hledání. Hlavní výsledky vyhledávání jsou ty, které se zobrazí na první straně vyhledávače po zadání klíčového slova nebo fráze. Statisticky je prokázané, že klikání na výsledky vyhledávání je daleko častěji využíváno než kliknutí na sponzorované odkazy. Proto je zásadní, aby vaše stránky ve výsledcích organického vyhledávání figurovali na předních místech. Náš SEO proces je založen na více než 5letech výzkumu a zkušeností s protlačováním stránek našich klientů na přední pozice.

 

Vyhledávání klíčových slov

Velmi důležitou součástí námi poskytovaných služeb je pomoci identifikovat nejlepší možná klíčová slova pro zacílení on-line marketingových kampaní. Inteligentní výběr klíčových slov je zásadní pro dosažení správné cílové skupiny návštěvníků. Zhodnotíme váš stávající seznam používaných klíčových slov a frází a rozšíříme jej o další relevantní výrazy pro zaměření vašeho webu. Nakonec doporučíme finální množinu klíčových slov a frází založenou na analýze frekvence vyhledávání a relevance k obsahu vašeho podnikání.

 

Analýza webových stránek

Připravíme Vám analytické reporty vašich stránek, abychom zjistili, které části musí být upraveny pro zajištění zvýšení návštěvnosti na zadaná klíčová slova a fráze. Cílem analýzy je připravit podklady pro optimalizaci tak, aby výsledkem byla nejenom zvýšená návštěvnost, ale i růst prodeje přes webové stránky.

 

Konkurenční analýza

Provedeme analýzu konkurenčního trhu na vybraná klíčová slova. Často se stává, že mnoho firem soutěží o podíl na výsledcích ve vyhledávání klíčových slov, kde nejsou přímými konkurenty. Je důležité pochopit, co dělá konkurence, takže můžete identifikovat klíčové oblasti, slabosti a další příležitosti na které se vyplatí vynaložit marketingové úsilí.

 

Budování zpětných odkazů

Velmi důležitým faktorem v tom, jak dobře se vaše stránky objevují ve výsledcích vyhledávání je počet kvalitních a relevantních odkazů směřujících na vaše stránky. Používáme různé metody pro získání těchto kvalitních vazeb pro zlepšení umístění ve vyhledávačích.

 

Design webových stránek s důrazem na SEO připravenost

Velmi často web designéři tvoří webové stránky, které vypadají pěkně, ale jsou jen velmi obtížně optimalizovatelné pro vyhledávače. Řada systémů iMechanics obsahuje všechny nezbytné prvky pro snadný start optimalizace stránek na zvolená klíčová slova či fráze.

 

SEO analýza full:
Analýza klíčových slov – 8 hodin
Analýza obsahových faktorů – 5 hodin
Analýza odkazového profilu - 6 hodiny
Analýza konkurence – 1 hodina

Cena: 23 400 Kč bez DPH
 

SEO analýza klíčových slov:
Analýza klíčových slov – 14 hodin
Analýza konkurence – 1 hodina

Cena: 17 550 Kč bez DPH

 

 
Nahoru
 
Sdílet na: