Webová prezentace od a-net - Prezentujte své podnikání na internetu. Nabízíme optimální řešení!

ico

Možnost unikátního grafického zpracování

Odlište se od konkurence profesionálním designem, stránek.

ico

Jednoduchá administrace veškerého obsahu webu

Editujte obsah jednoduše jako byste psali email.

ico

Plně responzivní design

Váš obsah bude dostupný na všech zařízeních a rozlišeních.

ico

Připraveno pro SEO optimalizace pro vyhledávače

Vaši zákazníci k vám přijdou z vyhledávačů.

 

Vyberte si z našich unikátních designů odpovídajících vašemu podnikání

Takto může vypadat vaše aplikace. Systém a-net guru nabízí široké možnosti individualizace. Stačí si jen vybrat z následujících šablon.

img
 
 
 

Prezentace vašich informací na webu již nemůže být jednodušší, pokud využíváte osvědčené řešení guru web. Tisíce hodin jsme vyvíjeli a testovali náš redakční systém pro správu a administraci obsahu (CMS) a nyní vám můžeme nabídnout propracovaný produkt, který Vám umožní webové stránky spravovat a rozšiřovat tak, že to zvládnete i bez hlubších znalostí tvorby webů. Díky naší nové administraci můžete snadno měnit veškerý obsah od článků, přes fotografie, novinky, bannerové pozice až po parametry důležité pro kvalitní indexaci webu ve vyhledávačích jako je Seznam.cz nebo Google. Vše s lehkostí jako byste obsluhovali svůj email.

 
 
 
img

Přizpůsobivý web pro mobily i tablety!

Většina uživatelů v dnešní době využívá mobilní telefon k procházení svých oblíbených stránek, hledání zboží a služeb. Více než 20% uživatelů přes své mobilní telefony nakupuje výrobky a služby. Trend naznačuje, že jejich počet stále poroste. Umožněte svým zákazníkům prohlížení stránek z počítače, mobilu i tabletu! Naše responzivní řešení designu optimalizuje váš web pro všechny typy chytrých zařízení a díky tomu oslovíte více zákazníků.

Jednoduchá správa obsahu

Na svém webu můžete mít tolik sekcí, kolik chcete a jaké chcete. Náš redakční systém vám práci s nimi ulehčí. Chcete určitou sekci přesunout jinam? Jednoduše ji v CMS přetáhněte myší a máte hotovo. Správa obsahu webu nikdy nebyla jednodušší a zvládne jí jistě i vaše asistentka.

img
img

Napojení na sociální sítě

Propojení webových stránek s různými sociálními sítěmi již nutností moderního webu. Je možné odesílat obsah webových stránek na různé komunitní weby a sociální sítě, jako je Facebook, Google+ nebo Twitter.

On page seo optimalizace

Naše administrace umožňuje pokročilou optimalizaci pro vyhledávače na úrovni hlavních sémantických prvků webové stránky, jako je nadpis, titulek, metapole (klíčová slova, description apod.). Vyspělou správou URL adres s možností editace každé adresy. Tyto možnosti zlepšují výsledné pozice ve vyhledávačích, jako je Seznam, Google nebo Bing.

img
img

Oživte obsah webu dalšímy prvky

Texty jsou základním prvkem vaší webové prezentace, ale jen samotný text na stránce nestačí. Přidejte neomezený počet obrázků, zařaďte je do fotogalerií, přidejte soubory ke stažení ale také formuláře, ankety nebo Google Mapy.

Bannerové pozice a kampaně

Pokud chcete promovat některou z vašich služeb nebo zboží, můžete využít Vaše stránky také jako reklamní plochu a umístíte na ně bannery. Administrace umožňuje jednoduchou správu reklamních kampaní včetně omezení počtu zobrazení či trvání kampaně

img
img

Newsletter

Pokud vám vaši zákazníci zanechají na webu svůj email, máte možnost jim posílat reklamní sdělení či tzv. newslettery. Samozřejmostí a slušností je, že uživatelé se z tohoto odběru novinek mohou odhlásit.

Registrace a přihlášení

Tento placený modul vám umožňuje zobrazit zobrazit určitý obsah webu pouze registrovaným uživatelům vašeho webu.

img
Kontaktujte nás
Kontaktujte našeho obchodního zástupce
Manuál
Jak ovládat aplikaci
 
 

Struktura a popis jednolivých modulů systému guru

imgObsah

Vytváření, správa a editace textových stránek, novinek a článků, které můžete buď předpřipravit nebo přímo publikovat na webu. Samozřejmostí je možnost nastavení SEO parametrů a zařazení do menu.

imgMenu

Správa položek menu textových stránek. V aplikaci může být několik druhů menu, základní se nacházejí v hlavičce a patičce.

imgKomentáře

Jednotlivý zákazníci mohou k produktům nebo článkům přidávat komentáře. V tomto modulu je možné je editovat nebo na ně odpovědět a odpověď uveřejnit.

 
imgReklamní bannery

Reklamní bannery slouží pro obsluhu všech bannerových pozic na stránkách. Vedle umístění a druhu bannerů můžete nastavovat počet zobrazení (návštěv), prioritu nebo časově omezenou platnost bannerové kampaně.

imgSociální sítě

Správa tlačítek sociálních sítí. Přehled a statistika bannerových pozic přiřazených k sociálním sítím.

imgAnkety

Anketa je volitelná pozice na stránkách umožňující hlasování návštěvníků na předem položenou anketní otázku.

 
imgNastavení aplikace

Menu pro základní nastavení celé aplikace eshopu. Zapínání a vypínání jednotlivých funkčností, přesouvání a vypínání obsahu ve sloupci, nahrávání vodoznaku, apod.

imgNastavení domény

Název domény. Možnost vložení měřících kódů do hlavičky a patičky webu (Google Analytics apod.)

Vybrané reference

img
Air-parking.cz
Parkování u letiště Václava Havla
a-net web
www.air-parking.cz/
img
Rebuystars.cz
Online casino
a-net web
www.rebuystars.cz
img
Automacar.cz
Autopříslušenství
a-net web
www.automacar.cz
 
 
Nahoru